Jezdíme pravidelné a časové přepravy - Nürnberg - Madrid - Barcelona a zpět !

Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Náš klient je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Pokud máte specifické požadavky, neváhejte a kontaktujte nás. Určitě nějaké řešení nalezneme!

 

Dopravní služby

Základní náplní naší práce jsou Dopravní služby a Mezinárodní kamionová doprava. Můžete využít možnosti individuální spolupráce. Plně si uvědomujeme, že při potřebě rychlé, kvalitní a profesionální přepravy je potřeba seriozní oboustranná spolupráce.  Proto Vám nabízíme možnost dovozu až na Vámi určené místo, jak u jednorázových přeprav, tak u dlouhodobé spolupráce.

Poradenství

Využijte proto svůj prospěch naše dlouholeté zkušenosti. Poradíme Vám a pomůžeme v oblasti dopravních služeb, jak v nákladní kamionové, tak autobusové dopravě! Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky. Neváhejte nás tedy navštívit v nebo jakkoli kontaktovat s jakýmkoli problémem či dotazem. Náš zaškolený a zcela profesionální personál Vám všechny dotazy ochotně zodpoví.

 

Vyhledávání